ok
Kontynuuj zakupy
Kupuję i płacę
Zmieniam zamówienie
Ok, dalej
x
🥰 DO 20.07 OTRZYMAJ -10% NA LINIĘ PODO Z KODEM: PODO10 | ODBIERZ SENSIE PEPTIDE CREAM PRZY ZAKUPACH ZA 350 ZŁ
jesteś tutaj:
Start / promocja zabieg menoshe harmony line

Zabieg MenoShe Harmony
Nowość: Profesjonalna pielęgnacja cery dojrzałej dla kobiet w okresie menopauzalnym w jednym z czterech salonów Clareny.

Skóra w okresie menopauzalnym wymaga specjalnych potrzeb. Efekty działania MenoShe Harmony Line obejmują stymulację naturalnych mechanizmów regeneracji komórkowej, rozjaśnianie przebarwień, poprawę jędrności, elastyczności i nawilżenia. Po serii 4 zabiegów owal twarzy staje się bardziej zarysowany, zmarszczki mniej widoczne, a cera pełna młodzieńczego blasku. 


Tylko w marcu:
niepowtarzalna szansa, aby połączyć domową pielęgnację z profesjonalnymi zabiegami, zapewniającymi głęboką regenerację i odmłodzenie cery dojrzałej.


Zabieg MenoShe redukcja objawów starzenia się skóry w okresie menopauzalnym za 230 zł | 50% taniej 
Dla każdego klienta przy zakupie kremu lub boostera z linii MenoShe Harmony, zarówno online, jak i w naszych salonach, przewidujemy specjalny rabat 50% na zabieg MenoShe Harmony. Aby skorzystać z oferty na zabieg w cenie 115zł (cena regularna 230zł) wystarczy zgłosić się do salonu z potwierdzeniem zrealizowanego zamówienia online lub zamówić na miejscu w salonie.

Zamów krem lub booster

Zabieg MenoShe za 0zł

Dla pierwszych pięciu osób, które zgłoszą się do salonu z potwierdzeniem zrealizowanego zamówienia lub kupią w salonie kosmetyki z linii Hamony MenoShe na kwotę minimum 300zł zabieg będzie darmowy!

Zamów kosmetyk na kwotę 300zł

Zamów kosmetyki 
Kosmetyki z linii MenoShe Harmony to przełom w pielęgnacji cery dojrzałej kobiet w wieku menopauzalnym. Dzięki pracom badawczym laboratorium Popławska Group, powstał unikalny surowiec MenoShe, który w połączeniu z niacynamidem, peptydami, masłem Shea i olejami roślinnymi, rewolucjonizuje standardy pielęgnacji. Ta forumła skutecznie redukuje objawy hormonalnego starzenia się skóry, rozjaśniają przebarwienia i przywracają skórze nawilżenie oraz młodzieńczy blask. Co więcej, produkty MenoShe Harmony są wegańskie i zawierają do 95,6% składników pochodzenia naturalnego, co czyni je wyjątkowo delikatnymi, a zarazem skutecznymi w działaniu.

Zamów kosmetyki z linii MenoShe Harmony


Lub wybierz Salon Clareny najbliżej Ciebie!
Możesz skorzystać z naszej promocji w jednym z naszych salonów w Warszawie, Krakowie, Wilczycach lub Gdańsku. Pamiętaj, że rabat na zabiegi możesz wykorzystać tylko do końca kwietnia 2024.

Warszawa ul. Wilcza 72
Wrocław | Wilczyce, Clareny 2
Kraków ul. Górna 5
Gdańsk ul. Stara Stocznia 12/1

Czekamy na Ciebie w naszych salonach!

Promocja w Salonach Clareny trwa od 1 do 31 marca 2024! Skorzystaj z 50% rabatu na zabieg MenoShe Harmony przy zakupie kremu lub boostera z tej linii. Pierwszych pięć osób, które wydadzą co najmniej 300 zł na produkty MenoShe Harmony i zostaną zweryfikowane jako pierwsze na podstawie daty zamówienia, otrzyma zabieg za darmo. Nasze salony znajdziesz w Warszawie, Wrocławiu/Wilczycach, Krakowie i Gdańsku. Nie przegap okazji na odmłodzenie skóry.

Dane kontaktowe